Dobór korektora

Dobór korektora

Korektor to kosmetyk który ze względu na swoje bardzo dobre właściwości kryjące polecany jest do ukrywania  wszelkich niedoskonałości cery z którymi nie poradzi sobie podkład .

Wybierając korektor należy pamiętać aby był idealnie dobrany do kolorytu naszej cery. Zbyt jasny lub za ciemny zamiast ukryć podkreśli mankamenty skóry.

Ze względu na konsystencje rozróżniamy korektory w płynie i w sztyfcie.

Przebarwienia, rozszerzone naczynia krwionośne, oraz zmiany skórne np. po trądziku  to zadanie dla korektora w sztyfcie Art. Scenic. Innowacyjna formuła Long Lasting Effect 24 ,oraz mineralne pigmenty zapewnią perfekcyjne przykrycie wszelkich niedoskonałości cery przez cały dzień. Korektor w sztyfcie może być również użyty do korygowania kształtu ust, oraz jako baza przedłużająca trwałość pomadki.

Korektor w płynie Art. Scenic  to idealny kosmetyk to tuszowania zmarszczek oraz zasinień w okolicy oka . Delikatna formuła w połączeniu z  bardzo dobrymi  właściwościami  kryjącymi skutecznie maskuje oznaki zmęczenia, oraz nawilża delikatną skórę wokół oka nie podkreślając przy tym załamań skory. Nie zawiera substancji zapachowych , będących częsta przyczyną alergii. Aby optycznie zmniejszyć kurze łapki lub bruzdy nosowe  nakładamy kosmetyk bezpośrednio na zmarszczkę i delikatnie go wklepujemy.