Luxury Paris to synonim najwyższej jakości. Ta luksusowa i odnosząca sukcesy marka kosmetyków do pielęgnacji i makijażu symbolizuje rozwój nowych technologii, luksus i wszechobecne bogactwo.

MISJĄ MARKI jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientek, świadomie kształtujących swój wizerunek. Jest ona realizowana poprzez ofertę ekskluzywnych, wysoko wyspecjalizowanych produktów, tworzonych w oparciu o wieloletnie doświadczenie założycieli na międzynarodowym rynku kosmetycznym. Poprzez szeroką gamę profesjonalnych preparatów, Luxury Paris zaprasza konsumentki do świata, w którym najwyższa skuteczność łączy się z prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Marka dedykowana jest kobietom o wysokiej świadomości nowinek technologicznych, które w doborze kosmetyków kierują się kryterium najwyższej jakości. W kategorii kosmetyków do makijażu marka oferuje wyróżniającej się jakości odżywki do paznokci, maskary, odżywki do rzęs, podkłady i błyszczyki. W bogatym portfolio pielęgnacyjnym królują kremy anti-age, rewitalizujące i odżywcze, na bazie nowatorskich technologii, a także luksusowe mleczka, balsamy i  jedwabie do ciała oraz specjalistyczne kremy do rąk. Autorskie kompleksy oraz formuły wspierające procesy odmładzania sprawiają, że marka cieszy się niesłabnącym wzrostem zainteresowania konsumentek.

Jesteśmy dumni z ogromnego zainteresowania klientek marką Luxury Paris. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najbliższe lata to szereg wyzwań dla marki, która kontynuować będzie swoją misję podkreślania piękna kobiet oraz czerpać inspirację z ich radości.

NAPISZ DO NAS

Institut des Cosmétiques de la Nouvelle Génération "LA LUXE" SARL
102 Avenue des Champs-Élysées
75008 Paris, France

LUXURY PARIS Sp.z o.o.
UL. FRYDERYKA JOLIOT-CURIE 7A /13
02-646 Warszawa